Я буду спілкуватись з виборцями всюди: на площі, біля універмагу, на масивах, – Володимир Кухар

Джерело: Тернопільська інтернет-газета «Погляд»

40-річний лідер громадського об’єднання «Українська альтернатива» сформував команду тернополян, аби набрати 25 тисяч голосів і пройти до українського парламенту.

Будучи раніше людиною зовсім не публічною і не використовуючи жодної зовнішньої реклами, в його планах завойовувати електорат на вулицях міста, починаючи від Театрального майдану і закінчуючи його рідним масивом – БАМом.

— Я закінчив ЗОШ № 19, вищу освіту здобував в університетах у Львові, Будапешті і Боні. Працювати почав у Києві, але моя родина мешкає в Тернополі, я тут часто буваю. Щодо моєї громадської діяльності, то розпочав я її два роки тому. Громадською роботою почав займатись суто за власною ініціативи, не отримуючи за це жодних грошей. Коли до влади прийшов Янукович, я зрозумів, що однієї громадської діяльності буде замало, — наголошує Володимир Кухар.

Аби разом зі своєю командою добитись успіху, йому необхідно зібрати 25 тисяч голосів. Відповідно, щоб люди голосували треба, аби політика знали. Наразі, пан Володимир йшов лише одним шляхом знайомства з людьми — соціальна мережа, де він має 5 тис друзів, але треба ще, як мінімум 20 тис, і не факт, що ті 5 сприймають його ідеологію позитивно. Проте, його самого це не дуже хвилює.

—Я не встиг «прославитись» п’яними бійками чи якимось корупційними діяннями. А виставляти своє лице на численних бігбордах, від яких вже усі стомились, теж не вважаю за потрібне. Чи спілкуються ті люди зі своїми потенційними виборцями? Ні, вони просто ховаються за сотнями фотографій. Я збираюсь спілкуватись вживу: виходити на площу, до універмагу, на масиви, будь-куди, — запевняє Володимир Кухарук.

Команда політика складається з різних людей, яких об’єднує зрілий світогляд і віра у те, що позитивні зміни в країні можливі, і що до парламенту можна пройти без великих грошей і чесним шляхом. Так, очільник штабу Громадського об’єднання Лілія Проць цілком підтримує свого лідера, якого знає вже близько 30 років.

— Ми з Володимиром навчалися в одній школі. Згадую, що, беручи активну участь в житті школи, ми завжди разом співпрацювали. Після закінчення школи спілкування не припинили. У 2010 році я брала участь у місцевих виборах і зрозуміла дуже багато мінусів і плюсів у цій сфері. Тоді я побачила, що я така сама, як і він, а також зрозуміла те, що ми відрізняємось від інших. Насамперед тим, що не маючи великих грошей, прагнемо щось змінювати – починаючи з міста і виходячи на рівень держави, — пояснює президент міського ГО ФСК «Спорт-клас» Лілія Проць.

Команда розраховує на підтримку українців і називає свої дії не експериментом, а проектом, який спрямований на тривалий час і не закінчиться навіть у тому випадку, якщо не буде перемоги на виборах. Про поразку думають мало, Володимир Кухар зараз чітко налаштований на перемогу, якою б не була виборча кампанія.

— Коли я буду в парламенті, я буду використовувати цей плацдарм, щоб продовжити ту роботу, яку ми почали. Зараз ми працюємо на громадських засадах в позаробочий час. Парламентський майданчик дає шанс поставити цю роботу на професійну основу, щоб працювати регулярно і швидше,— вважає пан Кухар.

На запитання, чи не занадто ризиковано іти в парламент, не будучи ніколи членом політичної партії й оминувши сільську, міську чи обласну ради, відповідь дуже категорична:
— Я не вважаю, що зараз буде актуальна радянська система, коли треба пройти усі щаблі. Я в 24 роки очолював прес-службу міністерства, побував у майже двадцяти країнах, вивчаючи досвід реформ. У мене є досвід роботи в парламентському проекті, я формував програму заходів для депутатів, які потім писали Бюджетний кодекс, — наголошує лідер «Української альтернативи».

Володимир Кухар вважає, що цього всього буде цілком достатньо, щоб добре себе зарекомендувати перед виборцями і донести їм свою передвиборчу програму.

Раїса Дудкова

Comments are closed.