Присвяти ікону герою – до річниці битви під Крутами 29 січня

УВАГА, час акції змінено – на 15 годину суботи, 29.01.11.

Під час Автопробігу до КРУТ, організованого Громадським об’єднанням “Українська альтернатива” 22 січня, автор Меморіалу крутянцям на Аскольдовій горі Народний художник України Анатолій Гайдамака розповів, що за задумом навколо символічної могили українців-учасників бою під Крутами на деревах мали б бути розвішані ікони, відповідно до кількості учасників бою, які загинули. За переказами, загинуло три сотні захисників України – тобто мало б бути розміщено 300 ікон Богородиці. Раніше ікони були розміщені у великій кількості, але зараз їх залишились одиниці.

Учасники автопробігу ініціювали поступове відновлення реалізації задуму Меморіалу крутянцям на Аскольдовій горі. Мета нашої акції – поступово відновити кількість ікон на деревах навколо Меморіалу до кількості, що початково планувалася проектом. Збираємося о 15ій годині!

Анатолій Гайдамака, отець Ігор з церкви на Аскольдовій могилі палко підтримали ідею з розміщенням ікон на Меморіалі крутянцям!

о 15ій годині панахиду на Аскольдовій могилі відправлятиме о.Ігор Ісікевич.

На фото – частина композиції Меморіалу Пам’яті Героїв Крут на Аскольдовій горі в Києві.

Технічні, організаційні деталі – дивіться у соціальній мережі Фейсбук на Події
або на сторінці Громадського об’єднання «Українська альтернатива» www.facebook.com/groupua.
Приходьте з іконами! Хто не може сам зробити відповідний матеріальний внесок – збирайтеся з друзями.

Ми не робимо спеціальної розсилки для медіа. Кому з журналістів цікаво – підходьте! Сподіваємося, ширший розголос допоможе подальшому розвиткові ініціативи!

Контактна інформація:

groupua.org@gmail.com;

067-509-6139, Володимир Кухар.

Comments are closed.