Маєш право!

ВОЛОДИМИР КУХАР, "Українська альтернатива"

Україна переживає один із найскладніших періодів з часів своєї незалежності – вирішується доля нашого народу і його майбутнє!

Після успішної оборони Майдану від Беркуту в ніч на 11 грудня та політична ініціатива перейшла на сторону народу. Проте з того часу майже нічого нового не відбулося. Ми знову можемо опинитися у ситуації тих, хто наздоганяє, після такого ж успішного протистояння спецпризначенцям 11 січня.

Чому? Відповідь проста – влада намагається показати нам, що їй байдуже, що відбувається.

За місяць Майдану активні громадяни нагадали суспільству 5 статтю Конституції – єдиним джерелом влади в Україні є народ. 

Нам необхідно почати застосовувати нашу владу! Ми маємо право знати, що від нашого імені підписує влада. Ми маємо право відстоювати наші законні права! Ми маємо право вимагати від влади здійснення волі народу!

Влада застосовує цензуру. Можна розповідати брехню з екранів телевізорів, можна вимкнути інтернет та вивести загони «тітушок». Але зупинити прагнення до справедливості та достойного життя не можна! Тиск влади породжує опір.

Влада посилається на її формальні права. Коли на столи владних чиновників ляжуть сотні тисяч запитів, коли в суди подадуть десятки тисяч позовів – влада вже не зможе відмахнутися від цього! Тут «Беркут» стане безсилим!

Ми будемо оскаржувати дії влади у всіх інстанціях аж до Європейського суду з прав людини. І на цьому шляху ми постійно будемо вимагати від влади реалізації нашого законного права – здійснювати волю народу та контролювати дії владних органів.

Ми розробили бланки запитів громадян до посадовців М.Азарова, В.Януковича щодо не підписання Угоди про асоціацію, підписаних та запланованих угод з Росією. До цих запитів додано покрокові інструкції.

Не виплатили зарплату? Суди повинні бути заваленими позовами від громадян. Ми підготувати бланки позовів до судів – давайте почнемо відстоювати наші конституційні права! Ви бачили, як утворюються дорожні затори? І вже точно чули, як падають від перевантаження сайти. Суддям також необхідно переосмислити свою роль у підтриманні цієї корумпованої системи.

Коли ми будемо достатньо активними та організованими – прогнила система адміністративного та цивільного судочинства буде зруйнована. Важливо вибити з неї перші цеглини. І цілком легальними способами це можна зробити у державному управлінні та судочинстві.

Що таке формальна легальність – це окреме питання. Зауважте, народ повстає проти людини, яка після організації фальсифікацій на виборах 2004 року взагалі не мала б бути допущена до виборів-2010 року, не те що зараз за владу чіплятися.

Ми усвідомлюємо правовий нігілізм діючої владної верхівки. Ми усвідомлюємо, що нинішня влада розуміє тільки силові дії. То ж ми повинні показати їй нашу силу – єдність народу, прагнення правовими методами, без кровопролиття змусити її піти. Масовим «бомбардуванням» запитів ми не тільки покажемо реальну згуртованість та активну позицію людей. Ми зробимо неможливою роботу відповідних підрозділів апаратів Кабміну та Адміністрації Президента, корумпованих суддів, де активних громадян намагаються зробити злочинцями.

Ми повинні вести діалог серед активного громадянства і повернути вплив суспільства на владу. Простими словами – повернути собі країну. Повернути владу народу!

Тема прав людей зараз особливо важлива, оскільки люди побачили, що ці права можна відстоювати. Люди на майданах стоять за гідне та достойне життя в цій країні. Владі не вдалося нав’язати протистояння по старій лінії захід – схід, за мовною або етнічною ознаками. Тепер ми не повинні дати їм накинути суспільству тему Майдан – Антимайдан, поділу на «своїх» та «чужих».

Напруга, яка знайшла вихід на Майданах країни, не схлине. Політики хочуть її «перепакувати» і донести до виборів 2015 року щоб використати «за призначенням» – поміняти одні імена у владі на інші. Нам не потрібна ще одна революція мільйонерів проти мільярдерів. Україна з аутсайдера світових процесів отримала шанс стати світовим лідером – як чемпіон справжніх гуманістичних і демократичних цінностей. Ми прагнемо змінити політичну систему.

Економіка країни у такому стані, що різкий обвал може настати в скорому часі. Російські гроші – короткий відпочинок перед майбутньою кризою. Ми бачимо лише відтягування передсмертної агонії нинішньої політичної та економічної системи.

Я і мої однодумці свій «діалог з владою» вже розпочали. Ми надіслали запити на Адміністрацію Президента та до КМУ щодо підписання Угоди про асоціацію. Окремий запит до Президента В.Януковича – оприлюднення документу, який було підписано у Москві які розглядаються щодо вступу до Митного союзу.

Відправка рекомендованого листа коштує 7 гривень плюс одна гривня на конверт. Чотири запити – це 32 гривні, ваш внесок у «Банду – геть!». Вже маємо на руках рекомендовані повідомлення про вручення владним адресатам наших запитів. Готуємо наступні кроки.

Небайдужі громадяни, звертаємося до Вас! Давайте спільними зусиллями покажемо владі нашу силу, єдність та здатність наступати!

Ми закликаємо всі громадські організації, усіх активних громадян, професіоналів у сфері права до співпраці!

Ілюстрація: Facebook.

Зробіть свій крок!

Лінки на гугл-документах або на сайті www.groupua.org

ЛІНК на запит КМУ щодо євроінтеграції

ЛІНК на запит президенту В.Януковичу щодо євроінтеграції

ЛІНК на заяву щодо витребовування документів з АП щодо підписаних угод з Росією

ЛІНК на заяву щодо витребовування документів з АП щодо угод про Митний союз

Володимир Кухар, Українська альтернатива

* * * * *

Тексти запитів без заходу на гугл-документи:

Текст  запиту для направлення до Адміністрації Президента (щодо Митного союзу).

Звертатися можуть фізичні та юридичні особи, організації.

Тут – зразок від організації, з місцем для дати та вихідного номера.

У документі обов’язково необхідно зазначити адресу проживання, проставити дату та підпис, зазначити адресу або абонентську скриньку для направлення відповіді.

Адресу для відповіді у тексті запрошуємо ставити адресу ГО «Українська альтернатива», що спростить обробку відповідей влади на запити: 02152 Київ, вул. Березняківська 10, кім. 160.

Запит потрібно направляти рекомендованим листом або листом з повідомленням про вручення. Інформацію про відправлення запиту (отримані відповіді) надсилайте на електронну адресу groupua.org#gmail.com, на якій буде вестися облік та забезпечуватися зворотній зв’язок. Залишайте собі і надсилайте на вказану електронну адресу фотокопії звернень, що відправляються, та оригінали доказів відправки (квитанція з поштового відділення). На вказану адресу надсилайте контакти людей, які направили такі звернення. У самих зверненнях контактні номери телефонів (електронні адреси) не пишіть! Номери телефонів та електронні адреси необхідні в подальшому для надання довіреностей на представництво інтересів у судах.

 

Перед роздрукуванням зітріть цей текст інструкції та перелік документів внизу.

Користуйтеся своїм правом запитувати у влади і надалі!

 

Адміністрація Президента України

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

від___________ №____________

Про надання Інформації

Керуючись Законом України “Про доступ до публічної інформації” прошу направити на адресу Громадської організації «Українська альтернатива», а саме:

________________________________________________________________

(зазначити адресу, або абонентську скриньку)

перелік документів, які Україна продовжує вивчати щодо вступу до Митного союзу.

__________________                          _____________________

(підпис)                                             (прізвище)

* * *

Текст  запиту для направлення до Президента України (щодо підписання Угоди про асоціацію).

У документі обов’язково необхідно зазначити адресу проживання, проставити дату та підпис, зазначити адресу або абонентську скриньку для направлення відповіді. Запит потрібно направляти рекомендованим листом або листом з повідомленням про вручення.

Адресу для відповіді у тексті запрошуємо ставити адресу ГО «Українська альтернатива», що спростить обробку відповідей влади на запити: 02152 Київ, вул. Березняківська 10, кім. 160.

Інформацію про відправлення запиту (отримані відповіді) надсилайте на електронну адресу groupua.org#gmail.com з темою повідомлення Запит КМУ. На цій адресі буде вестися облік та забезпечуватися зворотній зв’язок. Залишайте собі і надсилайте на вказану електронну адресу фотокопії звернень, що відправляються, та оригінали доказів відправки (квитанція з поштового відділення). На вказану електронну адресу надсилайте контакти людей, які направили такі звернення. У самих зверненнях контактні номери телефонів (електронні адреси) не пишіть! Номери телефонів і електронні адреси необхідні в подальшому для надання довіреностей на представництво інтересів у судах.

 

 Перед роздрукуванням зітріть цей текст інструкції та відформатуйте лист.

Користуйтеся своїм правом запитувати у влади і надалі!

 

Президенту України Януковичу В.Ф

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11.

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Вимога щодо підписання угоди

Враховуючи моє власне прагнення до кращого майбутнього, визначений

Законом України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” напрям на

забезпечення інтеграції України  в  європейський  політичний, економічний,

правовий   простір   з  метою  набуття  членства  в Європейському Союзі та

Вашу підтримку європейського курсу України, а також те, що подальше

затягування процесу підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї

сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством  і його

державами-членами,з іншої сторони порушує мої права людини та громадянина,

передбачені Конституцією України, Конвенцією про захист прав і основоположних

свобод (ратифікована 17.07.1997), Загальною декларацією прав людини (набрала

чинності 10.12.1948), іншими нормативно-правовими актами,керуючись вимогами

Закону України “Про звернення громадян”, вимагаю:

Вам, як гаранту дотримання Конституції України, до 14 лютого 2014 року

підписати від імені держави Україна Угоду про асоціацію між Україною, з

однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством і його

державами-членами, з іншої сторони.

Відповідь прошу надіслати на наступну адресу:________________________

________________________________________________________________________

Враховуючи вимоги Закону України “Про захист персональних даних”

надаю згоду на обробку моїх персональних даних лише Адміністрацією Президента

України та відповідною поштовою службою.

________________        ___________            ____________________

(дата)                                         (підпис)                             (прізвище)

* * *

Текст  запиту (типовий) для направлення до Кабінету міністрів України.

Звертатися можуть фізичні та юридичні особи, організації.

У документі обов’язково необхідно зазначити адресу проживання, проставити дату та підпис, зазначити адресу або абонентську скриньку для направлення відповіді. Запит потрібно направляти рекомендованим листом або листом з повідомленням про вручення.

Адресу для відповіді у тексті запрошуємо ставити адресу ГО «Українська альтернатива», що спростить обробку відповідей влади на запити: 02152 Київ, вул. Березняківська 10, кім. 160.

Інформацію про відправлення запиту (отримані відповіді) надсилайте на електронну адресу groupua.org#gmail.com з темою повідомлення Запит КМУ. На цій адресі буде вестися облік та забезпечуватися зворотній зв’язок. Залишайте собі і надсилайте на вказану електронну адресу фотокопії звернень, що відправляються, та оригінали доказів відправки (квитанція з поштового відділення). На вказану електронну адресу надсилайте контакти людей, які направили такі звернення. У самих зверненнях контактні номери телефонів (електронні адреси) не пишіть! Номери телефонів і електронні адреси необхідні в подальшому для надання довіреностей на представництво інтересів у судах.

 

 

Перед роздрукуванням зітріть цей текст інструкції та відформатуйте лист.

Користуйтеся своїм правом запитувати у влади і надалі!

 

Кабінет міністрів України

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2.

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Вимога щодо підготовки до підписання угоди

Враховуючи те, що подальше затягування процесу підготовки до

підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським

Союзом, Європейським Співтовариством  і його державами-членами, з іншої

сторони порушує мої права людини та громадянина, передбачені Конституцією

України, Конвенцією про захист прав і основоположних свобод (ратифікована

17.07.1997), Загальною декларацією прав людини (набрала чинності 10.12.1948),

іншими нормативно-правовими актами, керуючись вимогами Закону України “Про

звернення громадян”, вимагаю:

Скасувати розпорядження Кабінету міністрів України від 21 листопада

2013 року “Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї

сторони,та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії

і їх державами-членами, з іншої сторони” та дійснити всі необхідні дії для

підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським

Союзом, Європейським Співтовариством  і його державами-членами, з іншої

сторони до 14 лютого 2014 року.

Відповідь прошу надіслати на адресу: __________________________________

________________________________________________________________________

Враховуючи вимоги Закону України “Про захист персональних даних”

надаю згоду на обробку моїх персональних даних лише Адміністрацією Президента

України та відповідною поштовою службою.

________________         ___________             ________________________

(дата)                                           (підпис)                             (прізвище)

* * *

Текст  запиту (типовий) для направлення до Адміністрації Президента.

Звертатися можуть фізичні та юридичні особи, організації.

Тут – зразок від організації, з місцем для дати та вихідного номера.

У документі обов’язково необхідно зазначити адресу проживання, проставити дату та підпис, зазначити адресу або абонентську скриньку для направлення відповіді.

Адресу для відповіді у тексті запрошуємо ставити адресу ГО «Українська альтернатива», що спростить обробку відповідей влади на запити: 02152 Київ, вул. Березняківська 10, кім. 160.

Запит потрібно направляти рекомендованим листом або листом з повідомленням про вручення. Інформацію про відправлення запиту (отримані відповіді) надсилайте на електронну адресу groupua.org#gmail.com, на якій буде вестися облік та забезпечуватися зворотній зв’язок. Залишайте собі і надсилайте на вказану електронну адресу фотокопії звернень, що відправляються, та оригінали доказів відправки (квитанція з поштового відділення). На вказану адресу надсилайте контакти людей, які направили такі звернення. У самих зверненнях контактні номери телефонів (електронні адреси) не пишіть! Номери телефонів та електронні адреси необхідні в подальшому для надання довіреностей на представництво інтересів у судах.

 

Будь-ласка виберіть один документ з переліку внизу і вставте в текст запиту. Рекомендуємо пункти 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 14. 

 

Перед роздрукуванням зітріть цей текст інструкції та перелік документів внизу.

Користуйтеся своїм правом запитувати у влади і надалі!

 

Адміністрація Президента України

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Про надання інформації

Керуючись Законом України “Про доступ до публічної інформації” прошу направити на вказану адресу, а саме:________________________________________________________________

копію (повний текст) Плану дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Російською Федерацією на 2013-2014 роки, який був підписаний 17 грудня 2013 року.)

______________        __________________       _____________________

(дата)                                     (підпис)                                             (прізвище)

Перелік документів, який можна витребовувати, замінивши у тексті

заяви лише назву документу:

1.         План українсько-російських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в 2014 році.

2.         Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році.

3.         Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

4.         План дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Російською Федерацією на 2013-2014 роки.

5.         План дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Російською Федерацією на 2013-2014 роки.

6.         Міжурядовий Протокол про визначення пункту пропуску через українсько російський державний кордон «Куйбишево» для здійснення спільного контролю контрольними органами держав Сторін.

7.         Угода між Державною службою України з контролю за наркотиками та Федеральною службою Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків про співробітництво в боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів.

8.         Міжурядова Угода про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки.

9.         План спільних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих із реалізації міжурядової Угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків на 2013-2015 роки.

10.       Меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Міністерством промислової політики України та Міністерством промисловості і торгівлі РФ.

11.       Міжурядовим Протоколом про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні від 18 жовтня 2011 року.

12.       Міжурядова Угода про реалізацію заходів державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями відображає основні домовленості в галузі розробки, відновлення серійного виробництва, поставок і підтримки експлуатації літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями, включаючи роботи з сервісного обслуговування, ремонту, модернізації, авторського нагляду, подовження ресурсів літаків сімейства Ан-124 і двигунів до них.

13.       Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України і Федеральним космічним агентством (Російська Федерація) щодо співробітництва в галузі ракетно-космічної промисловості здійснюватиметься співробітництво відповідно до чинного законодавства держав Сторін у напрямку створення спільних підприємств з метою реалізації проектів «Морський старт», «Наземний старт» та програми «Дніпро»; кооперації українських і російських підприємств та організацій при виробництві космічних апаратів наукового призначення і перспективних ракет-носіїв; виробництва навігаційної апаратури споживачів і устаткування навігаційно-інформаційних систем.

14.       Доповнення до контрактів на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу від 19.01.2009 між ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України».

 

Comments are closed.